Seans spirytystyczny

Seans spirytystyczny

Niebezpieczna zabawa w wywoływanie duchów

Seans spirytystyczny
Seans spirytystyczny

Niemal każdego lata narasta problem pozostawionej bez opieki młodzieży. Znudzonej gotowej niemal na wszystko. Zdarza się tak, że za namową rówieśników, czy też pod wpływem filmu urządzają sobie wywoływanie duchów. Od tak dla zabawy. Z ciekawości. Nie zdając sobie sprawy, do czego takie zabawy mogą doprowadzić.

…Moja córka wróciła z koloni odmieniona. Niby ta sama, ale jakaś inna. Mało jadła nie uśmiechała się wcale i przestała wychodzić z domu. Po długiej rozmowie, jaką przeprowadziłam okazało się, że wraz z koleżankami wywoływały duchy. Pokazała mi wydrukowaną kartkę papieru. Wywoływanie duchów ściągnęła z Internetu. Natychmiast spaliłam kartkę i wyłączyłam Internet. Nic nie pomogło. Nasze życie zamieniło się w koszmar. Przeżyłam czterdzieści lat i dopiero „przygoda” mojej córki otworzyła mi oczy. Wmawiają nam, że duchów nie ma i nie ma się, czego obawiać. Bzdura. Kłamstwa wyćwiczone przez lata. Człowiek żyje złudną nadzieją, że jego to nie spotka. A gdy to już się stanie nie może otrzymać pomocy… Podczas wywoływania duchów nic się nie zdarzyło relacjonowała nam młoda dziewczyna. Nawet talerzyk się nie przesunął tylko później było jakoś dziwnie…

Wycinek tekstu ze strony internetowej zachęcający do wywoływania duchów: …Na talerzyku lub kawałku płaskiego drewna należy wymalować strzałkę tak, aby w półmroku była ona dobrze widoczna. Stolik, przy którym będzie się odbywał seans spirytystyczny nie powinien mieć żadnych metalowych połączeń i powinien być okrągły….

Od razu widać, że osoba prowadząca taką stronę internetową nie ma doświadczenia z duchami. Stolik czy „tabliczka oui-ja”, która jest najczęściej wymieniana jako podstawowy „rekwizyt” do wywoływania duchów osobie, która ma wrodzone predyspozycje nie potrzebne są by nawiązać kontakt z duchami. Oczywiście nigdy dla zabawy. Duchy przychodzą, gdy mówimy o osobie zmarłej lub, gdy intensywnie niej myślimy. Takie „odwiedziny” są naturalne i nieszkodliwe dla obu stron.
Niestety oficjalnie utrzymuje się, że duchów nie ma, dlatego też u młodzieży występuje wzmożona ciekawość. „Zakazany owoc lepiej smakuje”. Wywoływanie duchów bez koniecznej wiedzy i doświadczenia najczęściej przywoła duchy złośliwe, na niskim poziomie. Często „nieciekawe” i „żądne krwi”. Dlatego też dochodzi do Opętania nieprzygotowanej do wywoływania duchów osoby: Obok stolika zapalamy świecę i ząbek czosnku nacięty na krzyż, który zapobiega przybyciu larw astralnych i innych niepożądanych gości – czytamy na innej stronie internetowej. Po co czosnek w trakcie wywoływania duchów naprawdę nie wiemy. Być może po to by cisnąć nim (spryskać sokiem z czosnku) w pojawiającego się ducha. Przepraszamy za nasze być może zgryźliwe uwagi, ale na larwy astralne i duchy złośliwe krzyż i czosnek nie zadziała. Najgorsze jest to, że na takich stronach namawiających do wywoływania duchów nic nie ma o zagrożeniach, jakie mogą się pojawić. To tak jakby w instrukcji obsługi granatu zaczepnego napisać – Wyciągnąć zawleczkę a później… Później martw się już sam, co zrobić.Nasz kolega z zespołu Antylicho bioterapełta Janusz mówi, że problem wywoływania duchów jest taki sam jak kiedyś. Z tym, że dawniej był ukrywany i jako zabobon siedział wstydliwie w koncie. Obecnie wiele się o tym mówi i pisze, dlatego stał się taki widoczny.Na innej stronie internetowej prowadzonej przez nastolatka czytamy: …Jeżeli pomimo ponawianych pytań talerzyk przestał wskazywać jakiekolwiek litery czy odpowiedzi, to znak, że seans wywoływania duchów się zakończył…”
Zakończył się? Dla kogo? Dla ducha czy dla uczestników, którzy tego dnia wywoływali duchy. Sygnały, jakie otrzymujemy od rodziców i samych uczestników sensu wywoływania duchów mówią jasno. W większości przypadków nie kończy się ani dla jednych jak i dla drugich.Oto relacja uczestniczki seansu wywoływania duchów, który odbył się w domu jej przyjaciółki: …Nie mogłam znieść ciągłego napięcia i poczucia, że jestem wciąż obserwowana przez coś, czego nie mogłam zobaczyć. Czułam to i czasami słyszałam jak podąża za mną idąc po schodach do sypialni na piętrze. Wstawałam rano zmęczona po koszmarnej nieprzespanej nocy niezdolna do wykonania prostych domowych czynności…

Mirosław Mazur konsultant Feng Shui
Artykuł Wywoływanie duchów zaczerpnięty z serwisu www.free-art.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *