Cooperation

Reklama

Na stronie mogą pojawić się tylko i wyłącznie treści reklamowe zgodne z profilem i polityką portalu. Nie przyjmujemy reklam, które uznamy za nieetyczne lub niezgodne z naszą filozofią. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy przyjęcia reklamy bez podania przyczyn. Teksty stricte marketingowe będą każdorazowo oznaczone jako takie. Nie publikujemy reklam ukrytych i zakamuflowanych. Osoby oraz firmy zainteresowane umieszczeniem reklamy, tekstu marketingowego, baneru etc. zapraszamy do kontaktu (z dopiskiem: “REKLAMA” w tytule wiadomości) na maila: adminka@multiculticlub.com.

W ramach wsparcia dla naszych twórczych sióstr, zamieszczamy ogłoszenia niekomercyjne oraz banery organizacji non profit za darmo. Potrzebujemy jednak środków na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwera i domeny. Chcielibyśmy również w przyszłości płacić naszym autorom za ich pracę. Dlatego zdecydowaliśmy się na pobieranie opłat za reklamę przedsięwzięć o charakterze komercyjnym. Istnieje jednak możliwość rozliczenia barterowego.

Przedruki

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani publikacją któregoś z naszych tekstów na swoim portalu internetowym, również prosimy o kontakt z administratorem strony. Zwykle wyraża on zgodę na przedruk z zachowaniem umieszczonych w tekście linków oraz podaniem źródła i autora. Jednak w niektórych przypadkach i po szczegółowych uzgodnieniach redakcja Multi Culti Club opracowuje nieodpłatnie zupełnie nowe teksty specjalnie dla Was.

Matronaty

W ramach matronatu oferujemy: zamieszczenie informacji na stronie głównej naszego serwisu (z wyróżnieniem w slideshow) oraz na fanpage na Facebooku, a także umieszczenie banera w prawym panelu i w zakładce „Nasi partnerzy”. W zamian prosimy o zamieszczenie naszego logo na materiałach drukowanych i internetowych dotyczących wydarzenia oraz dodanie naszego logo do swoich partnerów. Logo do pobrania:

Multi Culti CLub

Informacje prasowe

Serwis zamieszcza tylko i wyłącznie informacje prasowe zgodne z tematyką portalu. Jeśli masz wątpliwości czy Twój news nadaje się na nasz portal, odpowiedz sobie na jedno proste pytanie, w której kategorii wiadomości na naszej stronie byś go umieścił?

Autorzy

Żeby ta strona miała sens – potrzebuję Was, drogie Siostry Buddystki, Muzułmanki, Chrześcijanki… Wszystkie zainfekowane wirusem orientu babki z głowami pełnymi marzeń i pomysłów – łączcie się! Piszcie swoje uwagi, wskazówki, sugestie… Przysyłajcie swoje teksty i zdjęcia… Razem podbijemy cały świat!

Teksty na „MCC” mogą publikować wszyscy, o ile są one zgodne z tematyką i filozofią portalu, można je przyporządkować do działów i zostaną zaakceptowane przez kolektyw redakcyjny. Nie realizujemy wszystkich zgłoszonych pomysłów, nie publikujemy wszystkich nadesłanych tekstów i zdjęć – zastrzegamy sobie wybór. Teksty przed publikacją są redagowane w celu usunięcia błędów gramatycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych – przy jak największym poszanowaniu indywidualnego stylu autora. Przesłanie tekstu i zdjęć do redakcji traktowane będzie jako zgoda na ich publikację.

Chętnie nawiążemy też współpracę z religioznawcami, arabistami, fotografami, stylistami, tłumaczami, specami od marketingu internetowego i sprzedaży powierzchni reklamowej, specjalistami od social media, optymalizacji stron internetowych oraz technik SEO. Niestety, jak długo będziemy działali non profit, możemy zaoferować Wam jedynie dobrą zabawę i nowe doświadczenia.

One Reply to “Cooperation”

  1. Witam!

    Bardzo ciekawa strona, mysle ze nie dlugo bede miala tekst do wyslania ale nie wiem na jaki adres mailowy:), kilka slow o mnie: Moje dzieci pochodza z mieszanego malzenstwa z Marokanczykiem lecz mieszkalismy razem wydalam tomik dwujezyczy wierszy w Szwecji, pisalam do magazynu wielokulturowego ucze szwedzkiego jako drugiego jezyka i obecnie pisze prace doktorska o nauczaniu Aborygenow australijskich i jestem w drodze do Australii. Jednak jede jeszce na 10 dni na SAHARE marzylam o tej podrozy od dawna, pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *