Gisele Marie. Gitarzystka metalowa w burce


Gisele Marie, Spectrus

Gisele Marie (42 l.) występuje z zespołem swoich braci i prawdopodobnie jest pierwszą gitarzystką na świecie, która nosi burkę.

Każda dama wie, że kapelusz powinien być odpowiednio dobrany do torebki (ewentualnie gitary) i butów. A Gisele Marie to dama zjawiskowa! Na stopach balerinki w różowe grochy… tak by pasowały do gitary (również na różowo nakrapianej). Mało to metalowe. Za to jakie kobiece 🙂 Krótkie czerwone paznokcie oplecione ornamentem z henny zręcznie ślizgają się po gryfie. Ta pani ma z pewnością swój jedyny i niepowtarzalny styl…

Gisele gra na gitarze od ósmego roku życia. Trzy lata później poznała heavy metal i grupę Black Sabbath. Pomimo iż mieszka w Brazylii, jest córką niemieckich katolików. W 2009 roku po śmierci ojca postanowiła jednak przejść na islam. Trzy lata później otrzymała propozycję zagrania w zespole swojego brata – Spectrus.

Wielu ludzi jest zdziwionych, gdy widzą praktykującą muzułmankę w burce, która jednocześnie gra muzykę heavymetalową. Inni są zaciekawieni. Jeszcze inni uważają, że to jest po prostu fajne – powiedziała Marie. – To moja praca. Śpiewam zawsze o konstruktywnych, pozytywnych rzeczach – dodała.

Zobacz także:

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *