MasKingdom. Moc tajwańskiej natury


MasKingdom to tajwańska firma, skoncentrowana na produkcji wyłącznie bezpiecznych i skutecznych maseczek na twarz – bez alkoholu, oleju mineralnego, składników zwierzęcych i parabenów. Wykorzystuje lokalne elementy kultury, sztuki i kosmetyki ludowej, dzięki czemu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych marek na świecie.

Marka szczyci się również tym, że nigdy nie używa w procesie produkcyjnym żadnego ze 102 składników, opublikowanych na liście japońskiego Ministerstwa Zdrowia, jako powodujących zapalenie skóry i inne problemy zdrowotne. Produkty MasKingdom są również wolne od 26 ryzykownych środków perfumujących, stosowanych w krajach UE. W 2015 roku prezydent Tajlandii – Ma Ying-Jeou, odwiedził siedzibę MasKingdom w Taipei, aby uczcić 7. urodziny firmy. MasKingdom to także marka doceniona przez rząd Tajwanu – jej wyrobami tamtejsi urzędnicy obdarowują na pamiątkę dyplomatów z całego świata.

maskingdom, tajwan, kosmetyki naturalne, azjatyckie kosmetyki, maseczki w płachcie, wielka księga kosmetyków naturalnych, rytuały piękna i sekretne receptury

Firma posiada w ofercie również maseczki z włókna bambusowego, które spełniają różne role – począwszy od trzymania ciepła i regulacji poziomu wilgotności, do funkcji przeciwzapachowej, oczyszczającej i blokującej fale podczerwone i elektromagnetyczne. Maski te nie tylko oczyszczają pory i ujędrniają skórę, ale także poprawiają krążenie, przyspieszają metabolizm i detoksykują, dzięki czemu skóra może powrócić do normalnego, zrównoważonego stanu.

Fascynują Cię rytuały piękna z różnych stron świata? Chcesz wiedzieć, jak dbają o urodę kobiety w innych krajach? Jak Indianki powiększały sobie biusty i depilowały nogi? Czym Aborygenki walczyły z cellulitem, rozstępami i zmarszczkami? Czy meksykański masaż kaktusem boli? Kup naszą „Wielką Księgę Kosmetyków Naturalnych”.

Wielka Księga Kosmetyków Naturalnych. Rytuały piękna i sekretne receptury z różnych stron świata, Marta Marakchi, książka

 

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *