Miesięczny challenge duchowy „SPIRITUAL FITNESS”

Czego potrzebujesz? Chwilę w ciągu dnia na refleksję i zapisanie swoich przemyśleń. Zapisywanie jest kluczowe – w trakcie tego wyzwania zależy nam przede wszystkim na wypełnieniu Dziennika Rozwojowego. Kilka rzeczy, których potrzebujesz, aby wziąć udział w wyzwaniu:

  • notes i długopis (lub dokument elektroniczny lub aplikacja do dzienników – ja używam Day One);
  • dostępu do internetu – codziennie o 7:00 będę publikować na YT film ze wskazówkami rozwojowymi i zadaniami do wykonania;
  • 10-15 minut w ciągu dnia na zapisanie odpowiedzi na pytanie dnia

Dołącz do akcji na instagramie

Nie zapomnij o hashtagu #DuchowyChallenge. Będę szczęśliwa jeśli mnie oznaczysz i dasz mi znać jak Ci idzie – znajdziesz mnie tam jako @mad_arab_housewife

Podziel się informacją o akcji

Być może znajome Ci osoby potrzebują dodatkowego wsparcia w tym czasie? Wyślij link do akcji do przynajmniej jednej osoby. Możesz też opowiedzieć o swoim udziale np. na instagramie. Przygotowałam dwie grafiki, które możesz wykorzystać, jeśli chcesz podzielić się informacją o akcji:

Pamiętaj o nagrodzie od siebie

Podczas realizacji przeróżnych wyzwań warto zadbać o dodatkowy kopniak motywacyjny od siebie dla siebie. W tym wyzwaniu chcę zachęcić Cię do zrobienia dla siebie czegoś podobnego. Zastanów się nad tym, jaką nagrodę chcesz przygotować dla siebie, gdy już minie tydzień mocnej autorefleksji. Idealnie byłoby, gdyby ta nagroda nie wiązała się z wydatkami, a raczej z czasem dla siebie. Może z większą uwagą kierowaną na swoje potrzeby? Już dziś możesz zastanowić się nad tym, co dasz sobie po zrealizowaniu wszystkich rozwojowych zadań wyzwania.

Pamiętaj, że nagroda dla siebie może wiązać się po prostu z przeżywaniem przyjemnych rzeczy. Moją nagrodą będzie dzień bez pracy i obowiązków, ale za to z kubkiem ulubionej herbaty, ciepłym kocykiem i książką.

Ciąg dalszy wkrótce…