Wygraj wyjazd do Japonii!


Hiroshima, Japonia (Fot. TigrouMeow / Pixabay)

UWAGA! Japońska telewizja TV Tokyo poszukuje do drugiej edycji programu „Who Wants to Go to Japan?”(realizacja w Polsce) osób, które pasjonują się wszystkim co jest związane z Japonią!! Szukamy osób, które w niezwykły sposób są zżyte z Krajem Kwitnącej Wiśni, posiadają wiedzę na temat czegoś wyjątkowego lub dużą kolekcję japońskich rzecz!! Inni uważają, że jesteś maniakiem Japonii? Posiadasz 100 japońskich lalek? Urządziłeś swój pokój po japońsku? Cała ściana pokryta plakatami japońskich filmów? Jesteś maniakiem Samurai?

Pierwszą edycję wygrał Francuz, bardzo byśmy chcieli aby kolejną zwyciężył ktoś z Polski i poleciał do Japonii więc zgłaszajcie się, uwierzcie, że macie duże szanse!

Jeżeli jesteś osobą, której szukamy bądź znasz kogoś takiego prosimy o kontakt na adres research@kaneko.pl , w treści wpisując swój numer telefonu, miasto zamieszkania, kilka słów o sobie i swojej pasji, zdjęcie swoje oraz KONIECZNIE zdjęcie, na którym widać Twoją pasję. Pokaż nam jak bardzo kochasz Japonię!!! Czekamy na Wasze zgłoszenia! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie opublikowane przez Kaneko – Creative Agency

Coordinator for Japanese TV in Poland & Europe

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *